Itaalia

Itaalia on lihtsalt võrratu. Rooma, Vatikan ja Colosseum on vaid üksikud ajaloolised kohad. Itaalias on registreeritud kõige rohkem UNESCO maailmapärandit. Kuhu iganes sa ka ei lähe, ikka märkad lugematul hulgal kirikuid, huvitavaid sildu, skulptuure, maale ja muid kunstiväärtusi. Itaalia on Euroopa kultuurihäll ning vahetusõpilasena on sul võimalus sellest osa saada. Itaalias on nii äärmiselt moodsaid ja kiire elustiiliga linnu kui ka hingematvalt kauneid ja rahulikke väikeseid külasid.

Itaalia perekonnad ja traditsioonid erinevad piirkonniti oluliselt. Itaallaste jaoks on olulisel kohal sõprus ja omavahelised lähedased suhted. Inimesed on sõbralikud ja abivalmis. Igapäevaselt veedetakse perekeskis ühine õhtusöök või süüakse sõpradega koos pitsat.Itaalia kultuur kandub tugevalt ka perede igapäevaellu. Vahemereäärne pärl ootab sind.

Aastase kultuurivahetuse programmi osalustasu Itaaliasse on 2018/2019 õppeaastal 6590,- Eurot (sisaldab muuhulgas ka edasi-tagasi transporti ning kindlustust). Osalemistasu tasutakse osade kaupa ehk teisisõnu kokkulepitud makegraafiku alusel.