Itaalia

Itaalia on lihtsalt võrratu. Rooma, Vatikan, Colosseum on vaid mõningad ajaloolised kohad. Itaalias on registreeritud kõige rohkem UNESCO maailmapärandeid. Kuhu iganes sa ka ei lähe, siis märkad lugematul hulgal kirikuid, huvitavaid sildasid, skulptuure, maale ja muud kunstiväärtusi. Itaalia on Euroopa kultuurihäll. Itaalia pakub kõike seda ja palju muudki ning vahetusõpilasena on sul võimalus sellest osa saada. Itaalias on nii äärmiselt moodsaid ja kiire elustiiliga linnu, kui ka hingematvalt kauneid ja rahulikke väikeseid külasid.

Itaalia perekonnad ja traditsioonid erinevad väga sellest, et mis Itaalia piirkonnast pärit ollakse. Itaallaste jaoks on olulisel kohal sõprus ja omavahelised lähedased suhted. Itaallased on sõbralikud ja abivalmis. Igapäevaselt veedetakse pere keskis ühine õhtusöök või süüakse sõpradega koos pitsat.

Itaalia kultuur kandub tugevalt ka perede igapäeva ellu. Vahemereäärne pärl ootab sind. Aastase kultuurivahetuse programmi osalustasu Itaaliasse on 2018/2019 õppeaastal 6590,- Eurot (sisaldab muuhulgas ka edasi-tagasi transporti ning kindlustust). Soodushind 6090,- Eurot kehtib kuni 01.05.2018. Osalemistasu tasutakse osade kaupa ehk teisisõnu kokkulepitud makegraafiku alusel.