Kanada

Kakskeelne ja multikultuurne Kanada – võid valida, kas soovid õppida inglise või prantsuse keelt. Kanadas leidub kõigile midagi – see võib olla nii talve võlumaa, kui ka hingematvalt kaunis rohe-sini-kirju suvine paradiis. Kuigi Kanada on äärmiselt multikultuurne riik, on see säilitanud ka omanäolise kultuuri. Võimalusi on siin piiritult palju ning elamusi jätkub igaks vahetusaasta päevaks.

Kanada on tuntud veel selle poolest, et koolid pakuvad väga palju huviringe ja sportimisvõimalusi. Aktiivne osavõtt kogukonnast ja selle pakutavast on oodatud. Kanadas saab kindlasti tegeleda suusatamise, jäähoki ja  palju muuga, mida Kanada pakub.

Naudi rikkaliku prantsuse Kanada kultuuri, kus prantslaslikud nüansid kohtuvad Põhja-Ameerikaga. Müüriga ümbritsetud Põhja-Ameerika ajaloo sünnilinnast Quebec Cityst kiirgab Euroopale iseäralikku tunnet. Montreal on suuruselt teine prantsuskeelne linn maailmas ning siingi valitseb tugev iseäralik kultuur. Lisaks silmatorkavatele linnadele on Kanada üks suur ja hingemattev looduspark.