Hispaania

Hispaania asub Edela-Euroopa päikeselisel rannikul ning on Eestist üks kõige kaugemaid riike Euroopas. Siinsest Pürenee poolsaarelt on pärit paljud maailmaavastajad ja kuulsad laevakaptenid. Hispaania kultuuri aluseks on ajaloolised mõjuused Vana-Rooma, keldid, foiniiklased, maurid, jpt. 

Hispaanlased on  väga sõbralikud, lahked ja muretu elustiiliga. Nad on avatud ja tunnevad siirast huvi teiste inimeste ja tegemiste vastu. Olenemata sellest, kas sa tunned huvi muusika, jalgpalli, surfamise, kunsti või ajaloo vastu, leiad kindlasti sõbraliku Hispaania perekonna, kes soovib sinuga oma unikaalset kultuuri jagada. Peagi koged ka, kuidas iga piirkond hoiab oma kultuuri elus läbi erinevate festivalide, värvikate paraadide, muusika ja tantsu (flamenko). Hispaania on kuulus ka oma mägede, saarte ja randade järgi. Tule ja vaata ise järele!

Hispaania koolid on hästi organiseeritud ning akadeemiline tase on hea.

Aastase kultuurivahetuse programmi osalustasu Hispaanias on 2018/2019 õppeaastal 7190,- Eurot (sisaldab muuhulgas ka edasi-tagasi transporti ning kindlustust). Osalemistasu tasutakse osade kaupa ehk teisisõnu kokkulepitud makegraafiku alusel.