fbpx

2022/23 õppeaastal Eestisse saabuvad vahetusõpilased!

Augusti teises pooles saabub meile grupp uusi vahetusõpilasi. Otsime vastuvõtvaid perekondi meile saabuvatele vahetusõpilastele, kes tulevad seekord Itaaliast, Saksamaalt ja USAst ning Jaapanist! Alljärgnevalt on ära toodud need saabuvad vahetusõpilased, kellele hetkel otsime vastuvõtvaid perekondi Eestis. Nimekiri on dünaamiliselt muutuv, vastavalt sellele kuidas õnnestub mõni paigutus korraldada, st leida sobilik pere ja kindlustada koolikoht.

Caroliine on 17. aastane ameeriklanna kes tuleb meile kooliaastaks. Ta on pärit Ameerika Ühendriikide ühest põhjapoolsemaist osariigist, mis piirneb suure järvistuga. Lisaks vanematele on peres ka noorem vend. Vahetusõpilaseks soovib Caroline saada seepärast, et kogeda teist kultuuriruumi ning õppida ära uus keel. Neiu on veendunud, et sellest oleks suur abi tema isiksuse edasisel kujunemisel.

Koolis on Carolinel väga hea õppeedukus ning teda peetakse väga kohusetundlikuks. Caroliine tegeleb skautlusega, teatriklubiga ja on olnud vabatahtlik erinevates projektides. Kõige rohkem on neiu tegelenud aga tantsimisega ja seda üle 10 aasta. Lemmiktantsuks on ballett. Teatriprojektis on tema ülesanne läbi töötada stsenaariumid ning töötada välja rekvisiidid. Caroliinile meeldi ka kokata ja talisport.

Caroliinil on unistus saada tulevikus juveliiriks. Talle meeldivad metallitöö ja ta on algust teinud ehete valmistamise ja müümisega.

Alessia on 18. aastane ning ta tuleb meile Sardiina saarelt, Itaaliast. Alessia ema on koduperenaine ja isa on matemaatika/füüsika õpetaja ning tal on ka kaks vanemat venda. Neiu on tagasihoidlik, abivalmis, tundlik. Alessia jaoks on oluline perega koos tegemised, olgu selleks televiisori vaatamine, laua mängud, ühine kokkamine ja jutuajamised.

Alessia lemmik õpeaine on matemaatika. Samuti on neiu õppinud lausa viite keelt ning Eestis soovib ta ära õppida ka eesti keele. Tema üheks lemmiktegevuseks on lugemine aga ta ka joonistab, maalib, alustas hiljuti klaveri mängimisega. Samuti käib regulaarselt jooksmas, jõusaalis, tantsimas ja rulatamas.  Tulevikus soovib edasi õppida meditsiini ja saada kirurgiks või psühhiaatriks.

Vastuvõttev perekond peab arvestama, et neiul on kergem laktoosi talumatus.

NB! Konsultatsiooni ja nõu saab pidada, helistades 56688588 või kirjutades oliver@asse.ee.