fbpx

ASSE stipendiumi abil vahetusõpilaseks Argentiinasse!

31-01-18

ASSE stipendium on mõeldud aktiivsetele koolinoortele vanuses 14-18 aastat, kes sooviks osaleda õpilasvahetuse programmis Argentiinas (Lõuna-Ameerika).

Otsime kandideerima koolinoori, kes on huvitatud enda proovile panekuks kauges ja eksootilises Argentiinas. Selles hispaania keelses riigis leiad sa mitmekesise looduse, võrratud inimesed ning värvika ajaloo. Rohkem infot Argentiina kohta leiad: https://en.wikipedia.org/wiki/Argentina.

Vahetusaasta jooksul elatakse Argentiinas kui kohalik, see tähendab et elatakse kohalikus perekonnas ning käiakse kohalikus koolis. Programmi vältel korraldatakse erinevaid kokkusaamisi ja väljasõite ning kohapeal aitab õpilasel kohaneda tugiisik. Programmist osavõtmiseks ei pea oskama hispaania keelt.

Taotlemise peroodi jooksul peab taotleja olema esitanud taotluse, motivatsioonikirja ning koopia eelmisest tunnistusest ASSE Eestile. Taotleja peab osalema esimesel võimalusel kandideerimiseks vajalikul intervjuul ning samuti olema valmis kirjutama täiendava essee. Stipendium saab kasutada vahetusaasta pikkuse programmi puhul aga startida võib nii juuli 2018.a. või jaanuar 2019.a.

Taotlus tuleb esitada hiljemalt 14. veebruariks 2018.a.

Mittetulunduslik õpilasvahetuse organisatsioon ASSE Eesti pakub õpilasvahetusprogramme keskkooli noortele, kui ka aitab õpilasteni tuua ülikooliprogrammid Ameerika Ühendriikides. ASSE (American Scandinavian Student Exchange) organisatsioonide võrgustikul on maailmas üle 40 aasta kogemust. ASSE jaoks on eriti oluline hoida programmide osalemistasud võimalikult taskukohastena. Täpsema informatsiooni leiab https://asse.ee kodulehelt.

Oliver Kontram

ASSE Eesti MTÜ

Tel. 5191 5920

E-mail: asse@asse.ee