fbpx

Eesti vahetusõpilasena välismaale – 2025a. programmid!

10-03-24

Oleme avanud avalduste vastuvõtu 25/26a programmidesse. Kõik riigid ja kohad on saadaval ning varasetele kandideerijatele pakume iga aasta ka soodustust. Kandideeries nüüd ja sõlmides koostööleping enne jaanipäeva, siis pakume 400 eurot soodustust. Täiendavalt on võimalik kandideerida ka ASSE stipendiumile ning aitame ka toetajate otsimisega.

Sama soodustust pakume ka programmidele, mis stardivad järgmisel talvel. Siin saame soodustust pakkuda, kui sõlmid kokkuleppe hiljemalt 31. mail. Muidu on talvel startimise lepingu sõlmimise tähtaeg 10. september. Nimelt on allpool ekvaatorit olevatesse riikidesse võimalik startida terveks kooliaastaks ja seda jaanuar-märts perioodil aga populaarsed on ka semestriprogrammid Euroopas, Kanadas, Jaapanis aga eriti L-Korea 3-kuu või semestri programm! Valikuid on palju. Leia oma programm siit: www.asse.ee ning kirjuta meile oma soovist: asse@asse.ee.

Riikide valiku puhul jälgi kindlasti meie noori @asseeesti Instagramis, kus enamus aastast rändab meie konto mööda maailma ringi ja ASSE vahetusõpilased räägivad oma elust ja olust. Teine võimalus on osaleda ASSE infotundides, kus endised vahetusõpilased räägivad oma lugusid. Info leiad siit: https://asse.ee/asse-eesti/asse-eesti-infotundide-ajakava/

Kindel on aga see, et kasvab nende noorte osakaal, kes soovivad samuti saada vahetusõpilase kogemust aga osaleda mõnes lühemas programmis, kui minna terveks aastaks. Tavapäraselt on meie praktikas 3. kuu ja semestriprogrammides osalejate noorte osakaal kokku 10-15% kõikide vahetusõpilaste hulgast, siis 24/25 hooajal stardib ASSEga aastasesse programmi 65% vahetusõpilastest, samas kui iga kolmas ehk 35% stardib 3-5ks kuuks. Riigi ja perioodi pikkuse saad valida Sina!

Semestriprogrammi valikud leiad: https://asse.ee/semester-valismaal/. Veel lühemad programmid leiad: https://asse.ee/lyhem-programm/