fbpx

2022 aasta esimesed üritused

27-12-21

2022/2023 õppeaasta väljaminevate vahetusõpilastele mõeldud ürituste ajakava 2022. aasta I kvartalis:

06. veebruaril toimus E-infotund, kus USAs elavad vahetusõpilased rääkisid oma vahetusaasta seiklustest ja koolielust Ameerikas.

13. veebruaril oli võimalus kuulata neid noori jagamas oma kogemusi, kes saanud kogu oma programmi osalustasu kokku toetajate abiga. Vahetusprogrammi osalemistasu kokku kogumine heade toetajate ja sponsorite abiga. Kogemusi jagavad senised edulood.

28. veebruar on viimane kuupäev, et kandideerida 2022/2023 õppeaasta ASSE stipendiumile. Rohkem infot leiab: https://asse.ee/asse-eesti/kandideeri-stipendiumile-tahtaeg-28-veebruar-2022-a/

28. veebruaril algusega kell 11.00 toimub Tallinna Kesklinna noortekeskuses ELTiS inglise keeletest neile, kes soovivad minna vahetusõpilaseks inglise keelstesse riikidesse. Täpse kutse saamiseks palume kirjutada asse@asse.ee. Üritus on ainult kutsete alusel.

28. veebruaril algusega kell 12.30 toimub Tallinna Kesklinna noorteskuses üheaegselt USA ja Saksamaa infotunnid (erinevad ruumid)! 

01. märtsil algusega kell 11.30 toimub Tallinna Kesklinna noorteskuses üheaegselt Jaapani ja Itaalia infotunnid (erinevad ruumid)!

06. märtsil toimub viimane E-infotund, kus vahetusõpilased Euroopas räägivad oma vahetusaastast ning saab kuulata nende elust ja seiklustest. Täpsema kutse leiab: https://asse.ee/asse-eesti/asse-eesti-vahetusopilaste-infotundide-ajakava-2/

NB! Üldine viimane tähtaeg kandideerimiseks 2022/2023 õppeaastaks on 28. veebruar aga limiteeritud arv riikidesse võib olla kohti ka neile, kes kandideerivad märtsikuu jooksul.

NB! Vahetusõpilaste intervjuud toimuvad pea igal nädalal. On avatud nii e-intervjuu formaat, kui ka füüsiline intervjuu Tallinna Kesklinna noorteskuses. Alustuseks saatke palun oma sooviavaldus siitkaudu: https://asse.ee/taotlus-vahetusopilaseks/

Huvilistel palume kirjutada meile: asse@asse.ee ning seeläbi enda soovidest märku anda!

NB! Jälgige ka https://www.instagram.com/asseeesti/ kus vahetusõpilased teevad aastaringselt takeovereid.