fbpx

2022 aasta esimesed üritused

27-12-21

2022/2023 õppeaasta väljaminevate vahetusõpilastele mõeldud ürituste ajakava 2022. aasta I kvartalis:

02. veebruaril ELTiS inglise keeletest neile, kes soovivad minna vahetusõpilaseks inglise keelstesse riikidesse.

06. veebruaril toimub järgmine E-infotund, kus noored välismaal räägivad oma vahetusaastast ning saab kuulata nende seiklustest siin- ja sealpool ookeani.

13. veebruaril on võimalus kuulata neid noori jagamas oma kogemusi, kes saanud kogu oma programmi osalustasu kokku toetajate abiga. Üritus toimub Zoomi kaudu.

28. veebruar on viimane kuupäev, et kandideerida 2022/2023 õppeaasta ASSE stipendiumile. Rohkem infot leiab: https://asse.ee/asse-eesti/kandideeri-stipendiumile-tahtaeg-28-veebruar-2022-a/

28. veebruaril ja 01. märtsil, st järgmisel koolivaheajal toimuvad Tallinna Kesklinna noortekeskuses ka infotunnid Eestis elavate vahetusõpilaste poolt ning tutvustatakse Saksamaad, Itaaliat, Jaapanit ja USAd.

06. märtsil toimub viimane E-infotund, kus noored välismaal räägivad oma vahetusaastast ning saab kuulata nende seiklustest siin- ja sealpool ookeani.

NB! Üldine viimane tähtaeg kandideerimiseks 2022/2023 õppeaastaks on 28. veebruar aga limiteeritud arv riikidesse võib olla kohti ka neile, kes kandideerivad märtsikuu jooksul.

NB! Vahetusõpilaste intervjuud toimuvad pea igal nädalal. On avatud nii e-intervjuu formaat, kui ka füüsiline intervjuu Tallinna Kesklinna noorteskuses. Alustuseks saatke palun oma sooviavaldus siitkaudu: https://asse.ee/taotlus-vahetusopilaseks/

Huvilistel palume kirjutada meile: asse@asse.ee ning ennast seeläbi kirja panna!

NB! Jälgige ka https://www.instagram.com/asseeesti/ kus vahetusõpilased teevad aastaringselt takeovereid.