fbpx

Kandideeri ASSE vahetusõpilase stipendiumile!

04-09-22

ASSE stipendium on mõeldud aktiivsetele koolinoortele vanuses 14-18 aastat, kes sooviks osaleda õpilasvahetuse programmis Euroopas või mujal maailmas.

Otsime kandideerima koolinoori, kes on väga motiveeritud, mõistavad hästi vahetusaasta väljakutset ning kelle jaoks on stipendium suureks abiks vahetusaastale jõudmisel. “Eestis läbiviidud uuring näitab, et kolmveerand Eesti noori soovib saada rahvusvahelist kogemust. Noored tunnevad kõige suuremat huvi just õpilasvahetuse programmide kohta. Järjekordne stipendiumivoor aitabki kahel noorel oma unistus ellu viia,” selgitas ASSE Eesti MTÜ juhataja Oliver Kontram.

Taotlemise perioodi jooksul peab taotleja olema esitanud taotluse, motivatsioonikirja ning koopia eelmisest tunnistusest ASSE Eestile. Taotleja peab osalema esimesel võimalusel kandideerimiseks vajalikul intervjuul ning samuti olema valmis kirjutama essee. Iga õpilane võib kandideerida stipendiumile vaid üks kord õppeaasta jooksul. Alustuseks tuleks saada esmane taotlus siitkaudu: https://asse.ee/taotlus-vahetusopilaseks/

Taotlus tuleb esitada hiljemalt 10. novembriks 2022.a.

Mittetulunduslik õpilasvahetuse organisatsioon ASSE Eesti pakub rahvusvahelisi õpilasvahetusprogramme põhikooli ja keskkooli noortele vanuses alates 14. eluaastat, kui ka aitab õpilasteni tuua ülikooliprogrammid Ameerika Ühendriikides. ASSE (American Scandinavian Student Exchange) organisatsioonide võrgustikul on maailmas 50 aastane kogemus.  Täpsema informatsiooni leiab https://asse.ee kodulehelt.

Oliver Kontram

ASSE Eesti MTÜ

Tel. 5191 5920

E-mail: asse@asse.ee