fbpx

Kuhu saab vahetusõpilaseks minna?

30-10-16

Vahetusõpilaseks saamise puhul peab ära valima ka selle sihtriigi, kuhu vahetusaastale minna! Mõnel on see riik teada ja seda juba esimesest sammust alates ning teisel on soov vahetusõpilaseks saada peas küpsenud juba mõnda aega aga riiki pole ikka veel valitud! Mõlemad variandid on täiesti okay! Kohe kindlasti saab abi nii õpilasvahetuse organisatsioonilt, kui ka internetis surfates ja miks mitte vahetusõpilaste blogisid lugedes (Liisi vahetuaasta Mehhikos https://mexicomistica.wordpress.com, Carmeni USA blogi saab ludega siit: http://carmenmey.tumblr.com/)

ASSE Eesti MTÜ kodulehel on välja toodud esimene valik riike, mille hulgast saab valida aga me ei piirdu vaid sellega. Kui Sind huvitab mõni muu sihtriik, siis kirjuta meile ja üritame aidata. Hetkel on meilt küsitud ka Jaapanit, Lõuna-Koread, Rootsit, Hollandit, Argentiinat, jne.

ASSE Eestiga saab 2017/2018 vahetusõpilaseks minna mitmesse riiki aga kohe kindlasti ka riikidesse nagu Hispaaniasse, Itaaliasse, Argentinasse, Norra, Kanadasse, USAsse, Prantsusmaale, Saksamaale, Suur-Britanniasse. Tegutse kohe, sest kohad on piiratud! Alusta oma taotlusega siit: https://asse.ee/taotlus-vahetusopilaseks/.