fbpx

Populaarsemate riikide nimekiri!

05-04-18

ASSE Eesti annab teada, et 2018/2019 õppeaastale läheb Eesti vahetusõpilasi kõige rohkem just Hispaaniasse, Lõuna-Koreasse, Ameerika Ühendriikidesse ja Saksamaale.

ASSE Eesti esindaja sõnul võib see üldsuse jaoks olla üllatav aga programmi korraldaja jaoks mitte. Nimelt on Lõuna-Korea saanud kõige populaarsemaks sihtriigiks, kuhu noored Eesti õppurid ASSE Eesti vahendusel minna soovivad.

Inglise keelne Ameerika Ühendriigid on alati olnud noorte jaoks pop ikooniks ja ihaldusväärseks paigaks, kus ennast proovile panna.

Ka Hispaania ei ole üllatuseks, sest hispaania keel on maailmas väga laialt levinud ning nüüdsest on võimalik minna vahetusõpilaseks ka Hispaaniasse. Varem sellist võimalust Eesti noortele ei eksisteerinud.

Läbi ajaloo on just Saksamaale läinud kõige rohkem vahetusõpilasi ning üle mitme aasta on Saksamaa tagasi Eesti noorte huviorbiidis!

Vahetusõpilaseks kandideerijad saavad ise valida sihtriigi, kuid läbima peavad nad programmi katsed. Noored õppurid peavad omama motivatsiooni, olema sotsiaalselt küpsed, terved ning hea õppedukusega.