fbpx

Stipendium väärtusega 2000 Eurot osalemaks keskkooli õpilasvahetuse programmis Euroopas

26-01-18

ASSE stipendium on mõeldud aktiivsetele koolinoortele vanuses 14-18 aastat, kes sooviks osaleda õpilasvahetuse programmis mõne Euroopa riigi keskkoolis. 

Otsime kandideerima koolinoori, kes on väga motiveeritud, mõistavad hästi vahetusaasta väljakutset ning kelle jaoks on stipendium suureks abiks vahetusaastale jõudmisel. “Eestis läbiviidud uuring näitab, et kolmveerand Eesti noori soovib saada rahvusvahelist kogemust. Noored tunnevad kõige suuremat huvi just õpilasvahetuse programmide kohta. Stipendium aitabki vähemalt kahel noorel oma unistus ellu viia,” selgitas ASSE Eesti MTÜ juhataja Oliver Kontram.

Taotlemise peroodi jooksul peab taotleja olema esitanud taotluse, motivatsioonikirja ning koopia eelmisest tunnistusest ASSE Eestile. Taotleja peab osalema esimesel võimalusel kandideerimiseks vajalikul intervjuul ning samuti olema valmis kirjutama essee. Iga õpilane võib kandideerida stipendiumile vaid üks kord õppeaasta jooksul. Stipendium on mõeldud toetamaks õpilasi 2018/2019 õppeaastal.

Taotlus tuleb esitada hiljemalt 14. veebruariks 2018.a.

Mittetulunduslik õpilasvahetuse organisatsioon ASSE Eesti pakub õpilasvahetusprogramme keskkooli noortele, kui ka aitab õpilasteni tuua ülikooliprogrammid Ameerika Ühendriikides. ASSE (American Scandinavian Student Exchange) organisatsioonide võrgustikul on maailmas üle 40 aasta kogemust. ASSE jaoks on eriti oluline hoida programmide osalemistasud võimalikult taskukohastena. Täpsema informatsiooni leiab https://asse.ee kodulehelt.

Oliver Kontram

ASSE Eesti MTÜ

Tel. 5191 5920

E-mail: asse@asse.ee