fbpx

Stipendiumikonkursi tulemused!

26-10-18

ASSE Eesti jagas välja järjekordse stipendiumi ning toetame Gilleke vahetusaastat Itaalias 2000 euroga. Palju õnne Sulle!

Stipendiumi saamiseks tuli kirjutada essee ühel ühiskondlikul teemal ning töö autor pidi välja pakkuma omapoolset nägemust ja ideid paremaks Eestiks! Komisjoni sõnul oli esseede tase päris kõrge, mis tegi ka lõpliku otsustamise raskeks. Küll aga jäi seekordne stipendiumikonkurss meelde sellega, et konkursil osales tavapärasest vähem kandidaate. Seda hoolimata sellest, et vahetusõpilasteks pürgijate arv järjepidevalt kasvamas. Kas selle põhjuseks on vähenev huvi toetuste järgi, kartus suure konkursi ees, kiired ajad koolis või miskit muud – see ei ole tänaseks hetkeks teada. Sellest hoolimata jätkab ASSE Eesti stipendiumite pakkumistega ning järgmine konkurss stardib juba 01.01.2019.a. ning stipendiumisaaja kuulutatakse välja 31.01.2019.a. Stipendiumikonkursil saab osaleda üks kord ühe õppeaasta jooksul.

Siinkohal hakkamegi otsima ka uusi taotlejaid, kes soovivad 2019/2020 õppeaastal minna vahetusõpilaseks ning soovivad taotleda ASSE stipendiumit selleks et osaleda ASSE Eesti poolt korraldatavas rahvusvahelises õpilasvahetuse programmides. Sihtriigi ja programmi pikkuse valid Sina! Alustuseks saada meile taotlus siinkohal: https://asse.ee/taotlus-vahetusopilaseks/

#asseeesti #õpilasvahetus#välismaaleõppima #stipendium