fbpx

Ülevaade toetustest ja infotundidest!

16-11-23

Käesolevas ülevaates tuleb juttu erinevatest toetustest. Alates ASSE stipendiumitest ja soodustustest, kuni eratoetajateni välja.

ASSE Eesti korraldab kaks korda aastas stipendiumi konkursi, kus siis soovime omaltpoolt toetada särasilmseid noori, kes soovivad elult rohkem ja näevad, et vahetusaasta on midagi, mis võiks olla elumuutev! Eelmine konkurss startis 01. detsembril ja järgmine konkurss toimub 2024a märtsikuu lõpus.

Lisaks stipendiumite jagamisele koolitame ja julgustame noori, otsimaks oma programmile toetajaid. Alates kohalikust omavalitsusest, tutvusringkonnast, kuni ägedate ja inspireerivate koostööprojektideni välja. Vähemalt pooled meie vahetusõpilastest pingutavad, et vanemate finantskoormust vähendada ning iga aasta on meil mõni noor, kelle programm on finantseeritud just toetussummade läbi.

Nimelt pingutame iga aasta mõne partneriga, et saata sinna riiki rohkem eesti õppureid, eriti kui need sihtpunktid väärivad eraldi esile tõstmist. Samuti soovime mõnda riiki pakkuda soodsamalt, et kõikidel noortel oleks võimalus osaleda vahetusõpilase programmis.

ASSE Eesti pakub järgmisele kahele Argentiinasse minevale vahetusõpilasele 1000 eurot soodustust, kui sõlmid kokkuleppe enne 28. veebruari 2024a. Täiendavalt on võimalus kandideerida ASSE stipendiumile ning otsida eratoetajaid. Täpselt sama soodustus kehtib ka Itaalia programmile ja seda hoolimata sellest, kas lähed terveks kooliaastaks, pooleks kooliaastaks või vaid paariks kuuks.

Sellega meie head uudised veel ei piirdu. Alates 01.01.2024.a. on võimalik sõlmida programmileping ka 2025.a. väljumistele ning kuni jaanipäevani pakume 400 eurot varajase liituja soodustust iga programmi puhul, mis stardivad järgmisel kalendriaastal.

Kandideeri ASSEga ja siis oled essa nii nüüd, kui ka tulevikus!

NB! Tule kuulama teiste vahetusõpilaste lugusid. Peatselt paneme paika uued infotunni ajakavad aga seni saab vaadata eelmiseid siitkaudu:

17. detsembri Infotunnis rääkisid hetkel vahetusaastal olevad ASSE vahetusõpilased, et kuidas neil programmis läheb ja seda nii Euroopas, kui ka USAs!

https://us06web.zoom.us/rec/share/C1oDLf97uKV4Jt6ed4zyLCUZYPibjHOByeFyze0blKY6PcCTGWbMkGxhE8ymMhFr.5yEheJjMEozcMHQl?startTime=1702827885000
Passcode: DVwFEg+9

26. novembril rääkisid eelmise aasta vahetusõpilased oma kogemustest Euroopas; USAs ja mujal. Seda annab järele vaadata siit:

https://us06web.zoom.us/rec/share/HZTKHGSfg6fA66NC3QOIhMeFbKIzxfSle8X-PSLg4LOY1f9zvBBIzuZyk0C80Gi2.WQSBDMScxUEka0uB?startTime=1701013254000

Passcode: =0qKX*0L

03. detsembril rääkis meie vilistlane Elisa Marie Vare oma Korea vahetusaastast 2020/21 ning oma teekonnast tagasi Koreasse, kus ta hetkel elab ja töötab!!! Seda saab järelvaadata siit: https://us06web.zoom.us/rec/share/fQ3KB-_J2SGy1D6zVgLzbN-5kQHPN7_cTxuOMPHDnKxIq_aNIabz5uzbw8DfudZA.OxpUU_SuKPj-qrDo

Passcode : PwsaX?1Y