fbpx

Vahetusõpilased Anton ja Knut demonstreerivad oma ilusat eesti keelt!

10-07-23

Oi kui lahedad poisid meil “Vikerhommikus” olid!

Saage tuttavaks, pool südant Eestile kaotanud sakslased Knut Kolckmann ja Anton Stolle, kes õppisid eesti keele selgeks kahe kuuga ning on meist vaimustuses 🙂.”See on nii tore, kui eestlased tulevad ja tahavad minuga rääkida, nad on nii õnnelikud, et nende kultuur mind huvitab ja et ma eesti keeles räägin,” ütles Knut, kes unistab tulevikus hakata eesti kirjandust saksa keelde tõlkima. Anton sõnas, et Ida-Virumaa eestlane oma kultuuriruumis, veidrustes ja tegevustes on nii südamelähedane, et ta võiks ise ka eestlaseks hakata. Knut õppis aasta Tallinna 32. Keskkooli teatriklassis ja Anton Jõhvi Gümnaasiumis.

Poisid saabusid siia tänu ASSE Eesti programmile, mille esindaja Oliver Kontram ütles, et selleks et Antoneid ja Knutte tuleks siia rohkem, kes hakkaksid Eesti positiivset kuvandit välismaal looma, on meil vaja vastuvõtvaid perekondi, kes oma südame ja koduukse avaksid.Kuulake toredat intervjuud siit, küsis Märt Treier:

https://vikerraadio.err.ee/1608618505/intervjuud-9-15-knut-kolckmann-ja-anton-stolle-hakka-voi-eestlaseks?fbclid=IwAR0XQU-Lf8JQYLPu-cQCmIGiTgx3o3-qHM45A5IoKeg9GDbJJLyFHGNPULo