fbpx

Võõrustage vahetusõpilast oma perekonnas!

18-12-20

Hetkel otsime vastuvõtvaid perekondi üle Eesti, kes soovivad oma perekonda uut liiget! Selline vahva kogemus on pakkuda perioodil, kus eestlane on hakanud jällegi rohkem kodumaad nautima ning reisimise asemel saab rahvusvahelise kogemuse kutsuda oma koju.

Eesti on huvitav, omapärane ning lahe koht! Seni oleme harjunud mõttega, et tuhatkond Eesti noort on kasutanud võimalust vahetusõpilasena välismaal, uusi teadmisi ja kogemusi hankimas käia. Samas on aegade jooksul saanud ka Eestist atraktiivne sihtpunkt. Paljude välisnoorte meelest on ka Eesti huvitav sihtpunkt, kus elada ja õppida üks kooli tsükkel.

Miks Eesti? Siia tullakse erinevatel põhjustel aga läbivateks teemadeks on olnud meie puhas loodus, saared, ajalugu, kultuur ja keel, keskaja arhitektuur aga ka tõsiasi, et Eesti on tänapäeval tuntud kui põnev e-riik, koos e-teenuste ja innovatsiooniga. Kindlasti on paljude noorte jaoks oluline ka neli aastaaega ja kogeda meie talve. Soovitakse valgeid jõule, proovida talisporti, jne. Noored, kes valivad Eesti on tihti pärit väiksematest kohtadest ning harjutud ollakse koduloomadega.

Mida vahetusõpilast võõrustavalt perekonnalt oodatakse? Eelkõige pere tunnet, sooja vastuvõttu ning siirast soovi oma perre vastu võtta vahetusõpilane ja saada uus pereliige juurde. Pole vahet, kas elate linnas või maal, kas perekond on suurem või väiksem. Võõrustavaks perekonnaks hakkamise eeltingimuseks on teie pere motivatsioon ja teadmine, et soovite kogu perega selles osaleda ja saada endale üks pereliige juurde!  Kui tunnete, et soovite rohkem informatsiooni, siis palun täitke ära oma isikuandmed siitkohalt: https://asse.ee/taotlus-vahetuspereks/ või võtke meiega ühendust alljärgnevalt: asse@asse.ee või 51915920.

Rohkem infot leiab siit: https://asse.ee/vahetuspere/