fbpx

Saage endale uus pereliige! Võõrustage vahetusõpilast!

19-06-24

Võõrustada vahetusõpilast, avada oma pere süda ja kodu uks kellegile uuele – see on ainulaadne võimalus kogu perekonnale!

Eesti on huvitav, omapärane ning lahe koht! Seni oleme harjunud mõttega, et tuhanded Eesti noored on kasutanud võimalust vahetusõpilasena välismaal, uusi teadmisi ja kogemusi hankimas käia. Samas on aegade jooksul saanud ka Eestist atraktiivne sihtpunkt. Paljude välisnoorte meelest on ka Eesti huvitav sihtpunkt, kus elada ja õppida üks kooliperiood.

Miks Eesti? Siia tullakse erinevatel põhjustel aga läbivateks teemadeks on olnud meie puhas loodus, saared, ajalugu, kultuur ja keel, keskaja arhitektuur aga ka tõsiasi, et Eesti on tänapäeval tuntud kui põnev e-riik, koos e-teenuste ja innovatsiooniga. Samuti on tuntuks saanud meie haridussüsteem, kus noored soovivad ennast proovile panna. Kindlasti on paljude noorte jaoks oluline ka neli aastaaega ja kogeda meie talve. Soovitakse valgeid jõule, proovida talisporti, jne. Noored, kes valivad Eesti on tihti aga mitte alati pärit väiksematest kohtadest ning harjutud ollakse koduloomadega.

Järgmine lend vahetusõpilasi saabub 2024.a. augustis ning käesoleval hetkel otsime neile võõrustajaid. Ülevaate paigutamata välisnoortest leiab: https://asse.ee/eestisse-saabuvate-vahetusopilaste-tutvustus/

Huvitatutel perekonnad saavad oma andmed meile saata siitkaudu: https://asse.ee/taotlus-vahetuspereks/.