fbpx

Valige endale uus pereliige. Võõrustage vahetusõpilast!

26-05-19

Võõrustada vahetusõpilast, avada oma pere süda ja kodu uks kellegile uuele – see on ainulaadne võimalus kogu perekonnale!

Eesti on huvitav, omapärane ning lahe koht! Seni oleme harjunud mõttega, et tuhatkond Eesti noort on kasutanud võimalust vahetusõpilasena välismaal, uusi teadmisi ja kogemusi hankimas käia. Samas on aegade jooksul saanud ka Eestist atraktiivne sihtpunkt. Paljude välisnoorte meelest on ka Eesti huvitav sihtpunkt, kus elada ja õppida üks kooli tsükkel.

Miks Eesti? Siia tullakse erinevatel põhjustel aga läbivateks teemadeks on olnud meie puhas loodus, saared, ajalugu, kultuur ja keel, keskaja arhitektuur aga ka tõsiasi, et Eesti on tänapäeval tuntud kui põnev e-riik, koos e-teenuste ja innovatsiooniga. Kindlasti on paljude noorte jaoks oluline ka neli aastaaega ja kogeda meie talve. Soovitakse valgeid jõule, proovida talisporti, jne. Noored, kes valivad Eesti on tihti pärit väiksematest kohtadest ning harjutud ollakse koduloomadega.

Järgmine lend vahetusõpilasi saabub 2019.a. augustis ning vahetusõpilaste ankeedid on hakanud saabuma ASSE Eesti kontorisse. See tähendab, et ootame kõiki huvilisi endast märku andma ning varakult kindlustama endale koht programmis.

Eestisse saabuvate vahetusõpilaste tutvustuse leiab siit: https://asse.ee/eestisse-saabuvate-vahetusopilaste-tutvustus/.